Anbefalte reisemål

Utforsk stedene i Femund Engerdal. Det er mange forskjellige overnattingssteder, spisesteder, nasjonalparker og aktiviteter klare for deg å oppleve.


Besøk turistkontoret

29aug14:00Sigrid Stubsveen på Lillebo Kulturlåve

Arrrangementsdetaljer

Velkommen til en stemningsfull ettermiddagskonsert på låven.

Sigrid Stubsveen er musiker fra Engerdal, med et sterkt og personlig uttrykk forankret i tradisjonsmusikken fra regionen. Gjennom arbeid med arkivopptak og kildemateriale har hun fordypet seg i uttrykket til tidligere generasjoner utøvere, og viderefører dette i sitt eget spill.

Konserten byr på et nært møte med tradisjonsmusikken fra Engerdal og områdene rundt – formidlet gjennom musikk, ord og fortellinger.

Dette er en dagtid/ettermiddagskonsert, og kaféen på låven er åpen før og under arrangementet. Her serveres enkel mat, kaffe og noe godt i glasset. 

Billetter:

https://lillebo-kulturlave.hoopla.no/event/1950361083?fbclid=IwY2xjawRgFRlleHRuA2FlbQIxMABicmlkETBHNGt4a0o4aXY2UlRRY2x1c3J0YwZhcHBfaWQQMjIyMDM5MTc4ODIwMDg5MgABHskwwFiPfvFBw4xdgAma9jU9vn8qr41jb03JPSdNUx0RCCQ8GDqR6e1RmXZ2_aem_WnP7fcMCdx-Q7I1j4Zv1qA

Tid

August 29, 2026 14:00

Sted

Lillebo kulturlåve

Kopparleden 122, 2443 Drevsjø, Norway

Get Directions

No Comments

Post A Comment

Ta gjerne turen innom Turistkontoret i Engerdal sentrum for en trivelig prat, gode turtips og mer informasjon om Femund Engerdal.
Skip to content